Strikethrough Options (1.0.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: N/A
es: N/D

en: Red
es: Rojo

en: Green
es: Verde

en: Blue
es: Azul

en: Black
es: Negro

en: About
es: Acerca de

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Date part order
es: Orden de segmento de la fecha
