Strikethrough Options (1.0.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Red
fi: Punainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Black
fi: Musta

en: About
fi: Tietoja

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Date part order
fi: Päivämäärän osien järjestys
