Strikethrough Options (1.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Red
ja: レッド

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Black
ja: ブラック

en: About
ja: アバウト

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Date part order
ja: 日付部分の並び順
