Strikethrough Options (1.0.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: N/A
lt: N/D

en: Red
lt: Raudona

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Black
lt: Juoda

en: About
lt: Apie

en: Field types
lt: Laukelių tipai
