Strikethrough Options (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: N/A
lv: N/P

en: Red
lv: Sarkans

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Black
lv: Melns

en: About
lv: Par
