Strikethrough Options (1.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: N/A
pl: niedostępne

en: Red
pl: Czerwony

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Black
pl: Czarny

en: About
pl: O stronie

en: Field types
pl: Typy pól

en: Date part order
pl: Kolejność elementów daty
