Strikethrough Options (1.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: N/A
ro: N/D

en: Red
ro: Roșu

en: Blue
ro: Albastru

en: Black
ro: Negru

en: About
ro: Despre

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Date part order
ro: Ordinea părților din dată
