Strikethrough Options (1.0.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: N/A
it: N/D

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Black
it: Nero

en: About
it: Informazioni

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Date part order
it: Ordine elementi data
