String (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Language
az: Dil

en: Download
az: Yüklə

en: Export
az: Eksport

en: Locale
az: Yerli

en: Table
az: Cədvəl

en: String
az: Mətn
