String (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Export
eo: Eksportu

en: Locale
eo: Lokaĵaro

en: Table
eo: Tabelo

en: String
eo: Signovico
