String (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Download
gl: Descargar

en: Export
gl: Exportar

en: Locale
gl: Localización

en: Table
gl: Táboa

en: String
gl: Cadea
