String (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Download
hy: Բեռնել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: String
hy: Տող
