String (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Download
kk: Жүктеу

en: Export
kk: Экспорт

en: Locale
kk: Тіл

en: Table
kk: Кесте

en: String
kk: Жазба жолы
