String (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Locale
kn: ಲೊಕ್ಯಾಲ್

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್
