String (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Locale
lv: Lokāle

en: Table
lv: Tabula

en: String
lv: Virkne
