String (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Download
fa: دانلود

en: Export
fa: استخراج

en: Locale
fa: بومی سازی

en: Table
fa: جدول

en: String
fa: رشته
