String (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Download
ar: تحميل

en: Export
ar: تصدير

en: Locale
ar: المحليات

en: Table
ar: جدول

en: String
ar: المقطع
