String (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Language
bg: Език

en: Download
bg: Свали

en: Export
bg: Експорт

en: Locale
bg: Език

en: Table
bg: Таблица

en: String
bg: Стринг
