String (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Language
et: Keel

en: Download
et: Allalaadimine

en: Export
et: Ekspordi

en: Locale
et: Regiooniseaded

en: Table
et: Tabel

en: String
et: Sõne

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
