String (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Export
hr: Izvezi

en: Locale
hr: Lokalizacija

en: Table
hr: Tablica

en: String
hr: Struna
