String (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Download
is: Hala niður

en: Export
is: Flytja út

en: Locale
is: Staðfærsla

en: Table
is: Tafla

en: String
is: Strengur
