String (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Download
ku: داگرتن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Locale
ku: شوێن

en: Table
ku: خشتە

en: String
ku: ڕیزبەند
