String (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Download
oc: Telecargament

en: Export
oc: Exportar

en: Locale
oc: Localizacion

en: Table
oc: Tablèu

en: String
oc: Cadena de caractèrs
