String (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Language
te: భాష

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Table
te: పట్టిక

en: String
te: పదబంధం
