String (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Export
cy: Allfudo

en: Locale
cy: Lleoliad

en: Table
cy: Tabl

en: String
cy: Llinyn

en: Testing
cy: Profi
