String (1.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Download
es: Descargar

en: Export
es: Exportar

en: Locale
es: Regionalización

en: Table
es: Tabla

en: String
es: Cadena de caracteres

en: Testing
es: Probando

en: Run test
es: Ejecutar test

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
