String (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Download
jv: Undhuh

en: Export
jv: Ngékspor

en: Locale
jv: Lokal

en: Table
jv: Tabel

en: String
jv: Tembung

en: Testing
jv: Ujian
