String (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Download
mn: Татах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Locale
mn: Локале

en: Table
mn: Хүснэгт

en: String
mn: Тэмдэгт
