String (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Download
nl: Downloaden

en: Export
nl: Exporteren

en: Table
nl: Tabel

en: String
nl: Tekenreeks

en: Testing
nl: Tests

en: Run test
nl: Test uitvoeren
