String (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Download
sv: Ladda ned

en: Export
sv: Exportera

en: Locale
sv: Språkanpassning

en: Table
sv: Tabell

en: String
sv: Sträng

en: Testing
sv: Test

en: Run test
sv: Kör test
