String (1.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Locale
ta: இடத்தெரிவு

en: Table
ta: அட்டவணை

en: String
ta: சொல்

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது
