String (1.1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Download
ast: Baxar

en: Export
ast: Esportar

en: Locale
ast: Llocal

en: Table
ast: Tabla

en: String
ast: Cadena

en: Testing
ast: Prebes
