String (1.1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Download
ca: Baixa

en: Export
ca: Exporta

en: Locale
ca: Local

en: Table
ca: Taula

en: String
ca: Cadena

en: Testing
ca: Proves

en: Run test
ca: Executa el test
