String (1.1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Download
fi: Lataa

en: Export
fi: Vie

en: Locale
fi: Lokalisointi

en: Table
fi: Taulukko

en: String
fi: Merkkijono

en: Testing
fi: Testaus
