String (1.1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Download
fr: Téléchargement

en: Export
fr: Exporter

en: Locale
fr: Paramètre régional

en: Table
fr: Tableau

en: String
fr: Chaîne de caractères

en: Testing
fr: Test

en: Run test
fr: Lancer le test
