String (1.1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Download
he: הורדה

en: Export
he: יצוא

en: Locale
he: תרגום

en: Table
he: טבלה

en: String
he: מחרוזת

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Run test
he: הרצת בדיקה
