String (1.1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Download
ja: ダウンロード

en: Export
ja: エクスポート

en: Locale
ja: ロケール

en: Table
ja: テーブル

en: String
ja: 文字列

en: Testing
ja: テスト

en: Run test
ja: 実行テスト
