String (1.1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Download
km: ទាញយក

en: Export
km: នាំចេញ

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: Table
km: តារាង

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង
