String (1.1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Locale
lt: Lokalė

en: Table
lt: Lentelė

en: String
lt: Eilutė

en: Testing
lt: Testavimas

en: Run test
lt: Paleisti testą
