String (1.1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Download
ru: Скачать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Locale
ru: Язык

en: Table
ru: Таблица

en: String
ru: Строка

en: Testing
ru: Тестирование

en: Run test
ru: Выполнить тест

en: Translation Management
ru: Управление переводами
