String (1.1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Download
sk: Prevziať

en: Export
sk: Exportovať

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: Table
sk: Tabuľka

en: String
sk: Reťazec

en: Testing
sk: Testovanie

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
