String (1.1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Download
tr: İndir

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Locale
tr: Yerelleştirme

en: Table
tr: Tablo

en: String
tr: Dize

en: Testing
tr: Test ediliyor
