String (1.1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Download
eu: Deskargatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Locale
eu: Bertakoa

en: Table
eu: Taula

en: String
eu: Katea

en: Testing
eu: Proba

en: Run test
eu: Exekutatu proba
