String Overrides (8.x-1.8) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Source
az: Mənbə

en: Translation
az: Tərcümə

en: Context
az: Kontekst
