String Overrides (8.x-1.8) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Original
cs: Původní

en: Source
cs: Zdroj

en: Translations
cs: Překlady

en: Translation
cs: Překlad

en: Context
cs: Kontext

en: Context name
cs: Jméno kontextu
