String Overrides (8.x-1.8) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Source
el: Πηγή

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Context
el: Πλαίσιο
