String Overrides (8.x-1.8) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Original
et: Originaal

en: Source
et: Allikas

en: Translations
et: Tõlked

en: Translation
et: Tõlge

en: Contexts
et: Kontekst

en: Context
et: Kontekst
