String Overrides (8.x-1.8) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Original
eu: Originala

en: Source
eu: Iturburua

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Contexts
eu: Testuinguruak

en: Context
eu: Testuingurua
