String Overrides (8.x-1.8) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Source
hr: Izvor

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Translation
hr: Prijevod

en: Context
hr: Kontekst
