String Overrides (8.x-1.8) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Your changes have been saved.
hu: A módosítások mentése megtörtént.

en: Replacement
hu: Helyettesítés

en: Original
hu: Eredeti

en: Source
hu: Forrás

en: Translations
hu: Fordítások

en: Translation
hu: Fordítás

en: Contexts
hu: Környezetek

en: Context
hu: Szövegkörnyezet
